VIII МН-ПК молодих вчених і спеціалістів "СЕЛЕКЦІЯ, ГЕНЕТИКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР"

Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла

April 24, 2020


Для участі у конференції надійшло 162 тези доповідей, які були включені у збірник Матеріалів VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і спеціалістів «Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур».

Активно в роботі конференції взяли участь наукові співробітники та аспіранти Миронівського інституту пшениці ім. В. М. Ремесла та Українського інституту експертизи сортів рослин. Крім того, для участі у конференції тези надійшли від наукових інститутів НААН України (Інститут рослинництва ім. В. Я. Юрʼєва, ДУ «Інститут зернових культур», Інститут олійних культур, Інститут садівництва, Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків, Інститут рису та ін.), наукових установ НАН (Інститут мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного, Інститут клітинної біології та генетичної інженерії), вищих навчальних закладів України (Національний університет біоресурсів і природокористування України, Київський національний університет імені Тараса Шевченко, Полтавська державна аграрна академія, Уманський національний університет садівництва, Національний університет харчових технологій та ін.), а також Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

В тому числі в конференції прийняли участь наукові співробітники наукових установ Республіки Молдова (Институт Растениеводства «Порумбень», Institute of Soil Science, Agrochemistry and Soil Protection "Nicolae Dimo"), Білорусі (Институт генетики и цитологии Национальной академии наук Беларуси, Научно-практический центр НАН Беларуси по земледелию, Центральный ботанический сад НАН Беларуси) та Азербайджану (Азербайджанский технологический университет).

Організаційний комітет конференції, Рада молодих вчених Українського інституту експертизи сортів рослин та Рада молодих вчених Миронівського інституту пшениці ім. В. М. Ремесла щиро дякує всіх учасникам конференції!


Інформація про конференцію

Український інститут експертизи сортів рослин є базовою науково-дослідною установою державної системи охорони прав на сорти рослин та входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Пріоритетними напрямками досліджень Інституту є:

  • реалізація функцій у сфері охорони прав на сорти рослин;
  • проведення державної науково-технічної експертизи сортів рослин, як об’єктів інтелектуальної власності;
  • участь у проведенні науково-технічної, технологічної та інноваційної політики, впровадженні досягнень науки і передового досвіду у галузях промислового виробництва, охорони прав на сорти рослин та поширення їх в Україні
  • виконання науково-дослідних робіт у сфері інтелектуальної власності на сорти рослин, тощо.


Сайт представлено:

Flag Counter