Наукові конференції України, VI Міжнародна нпк молодих вчених "Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур"

Розмір шрифту: 
БІОЛОГІЧНА ЦІННІСТЬ ДЕЯКИХ ЗЕЛЕННИХ КУЛЬТУР
В. І. Войцехівський, Н. Г. Нестерова, О. В. Войцехівська

Остання редакція: 2018-04-18

Тези доповіді


Викиди забруднюючих речовин, споживання продукції сумнівної безпечності обумовлюють підвищені вимоги до широковживаних продуктів харчування. Наразі достеменно відомо, що організм міських жителів перебуває у стані хронічного авітамінозу, гострої нестачі комплексу ессенціальних біологічно активних речовин та натуральних волокон. Наприклад аскорбінова кислота в організмі людини покращує ріст тканин, зміцнює кровоносні судини, бере участь в окисно-відновних процесах, покращує функцію основних органів. Для приготування свіжих салатів, ферментованих продуктів завжди використовуються прості спеції – кріп, петрушка, естрагон, часник, листя, хрон та ін., хоча їх біологічна цінність вивчена недостатньо.

Метою дослідження був порівняльний аналіз біологічної цінності основного матеріалу для використання у свіжому вигляді та як компонент ферментованих продуктів переробки.


Full Text: PDF