Наукові конференції України, ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Світові рослинні ресурси: стан та перспективи розвитку»

Розмір шрифту: 
ЗАЛЕЖНІСТЬ УРОЖАЙНОСТІ КРУП’ЯНИХ КУЛЬТУР ВІД ЗАСТОСУВАННЯ МІКРОБІОЛОГІЧНИХ ПРЕПАРАТІВ В УМОВАХ ЗАХІДНОГО ЛІСОСТЕПУ
О. Д. Пастух

Остання редакція: 2017-04-25

Тези доповіді


Сьогодні людство усвідомлює зростаючу екологічну загрозу, яка відбувається внаслідок інтенсифікації сільського господарства. Це стимулювало розробку альтернативних методів сільськогосподарського виробництва. До таких методів можна зарахувати: біодинамічне землеробство, біоінтенсивне міні-землеробство, маловитратне стале землеробство, технології використання ефективних мікроорганізмів (ЕМ-технології), органічне сільське господарство та ін.

Використання мікробних препаратів забезпечує постачання рослинами корисних мікроорганізмів у потрібній кількості, у потрібний час. Фізіологічно активні речовини бактеріального походження, або іншими словами, своєрідні регулятори росту, що входять до складу мікробних препаратів активно впливають на розвиток кореневої системи, формування значної адсорбуючої поверхні, що в цілому сприяє зростанню ступеня використання добрив інокульованими рослинами.


Full Text: PDF