ІХ Всеукраїнська НПК молодих вчених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні»

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН

May 22, 2014


Конференція проводилась  у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН і була присвячена 130-річчю появи сільськогосподарської дослідної справи як організації та створення Полтавського дослідного поля.

Конференція проводилась в рамках планового заходу Національної академії аграрних наук України з нагоди святкування Дня науки.

Метою проведення конференції є обмін досвідом у сфері фундаментальних, пошукових та прикладних наукових історичних досліджень, аналізу, систематизації та узагальнення актуальних наукових проблем та пріоритетів, налагодження контактів між науковцями.

В Конференції приймали участь близько 200 учасників з України та Росії, було подано понад 170 тез доповідей з 45 наукових установ та учбових закладів. За її результатами вийшов друком збірник матеріалів конференції.

Відкрив зібрання голова Оргкомітету, директор ННСГБ НААН, член-кореспондент НААН Вергунов В.А. З вітальними словами до учасників конференції від імені Міністерства аграрної політики та продовольства України звернувся заступник Міністра аграрної політики та продовольства України О.В. Сень.

Від імені Комітету з науки і освіти Верховної Ради України виступив заступник завідувача його секретаріату М.М. Шевченко, який зачитав вітання Голови комітету Гриневич Л.М.

З привітанням до гостей та учасників зібрання виступили:

СВІТЛИНИ ІЗ ЗАЛУ ЗАСІДАНЬ

Інформація про конференціюСайт представлено:

Flag Counter